Chcete cestovat bezpečně, vždy trefit do cíle, být na schůzce včas a mít jistotu, že narazíte na ochotného řidiče? Tak to jste natrefili na správnou firmu, která Vám tyto služby poskytne za kulantní ceny. Neváhejte a volejte náš 24-hodinový dispečink zdarma na čísle 800 812 812, protože cestovat s Nonstop taxi je výhodné!

Naše služby:

Nonstoptaxi Krumlov zajišťuje klasickou taxi přepravu osob, přepravu zavazadel, odvoz automobilu (odvoz vlastním vozem, pokud již nemůžete řídit) a další služby spojené s přepravou jako je přeprava malých i velkých balíků, stěhování či odvoz aut.

Nabízíme bezplatnou linku:

Nebojte se a využijte našich služeb, volejte bezplatně 800 812 812, pohotově s vámi probereme vaše požadavky, zajistíme dopravu či navrhneme řešení!

Je vás větší počet? Využijte vícemístné vozy

V případě, že je vás větší počet, můžete využít naše vícemístné vozy, stačí při objednávce nahlásit tento požadavek a upřesnit o kolik osob se jedná a Nonstoptaxi Krumlov pro vás pošle některý z našich velkých vozů.

Vezete děti? Zajistíme autosedačku

V případě, že chcete cestovat s dětmi, je pro vás jejich pohodlí a bezpečí na prvním místě. V České republice je ze zákona vyjímka pro vozy taxislužby a dětská sedačka pro ně není povinná. V případě vašeho zájmu však  zajistíme autosedačku, tento požadavek však musíte nahlásit předem.

Drink assistant

Pili jste nebo jste unaveni a nechcete řídit? Nechcete riskovat autonehodu a ztrátu řidičského průkazu? Služba drink assistant je tu právě pro tento případ. Zavolejte nás a za malou chvíli je u vás zkušený řidič, který vás doveze v pohodlí vašeho vozu až k vám domů.

Služba se vám líbí, ale obávávte se ceny? Nemusíte se bát, cena za službu drink assistant je srovnatelná s cenou za obyčejnou taxislužbu.

Kontakt:

VOLEJTE ZDARMA 800 812 812
http://www.nonstoptaxi-krumlov.cz
info@nonstoptaxi-krumlov.cz

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování v Českém Krumlově

Prohledat web: