Shuttle Lobo - transport z města Český Krumlov do měst Linec, Vídeň, Salzburg, Hallstatt a Praha.

Jsme první a původní firma, která v Českém Krumlově začala s transportem turistů do Lince, Vídně, Salzburku a dalších míst. Naším hlavním cílem byla vždy spokojenost našich zákazníku, jejich pocit bezpečí při cestování s námi a maximální informovanost o cestě a místech, která projíždíme. Zároveň se snažíme stanovit přijatelné a rozumné ceny za naše služby, které by však nebyly na úkor pohodlí a komfortu našich cestujících.

Vozy (4-místné, 8-místné, 13-místné, 27-místné), které nasazujeme na dálkové cesty Vídeň, Salzburk, Praha jsou nové, tudíž bezpečné a komfortní. Ve všech našich vozech je například klimatizace, pylové filtry, tónovaná skla, kvalitní audio soustava a vozy mají dostatečně velký zavazadlový prostor, který pojme vaše zavadla. V případě, že s Vámi cestují děti a budete nás o tom informovat (včetně informace o jejich stáří), máme ve výbavě i dětské autosedačky, které pro Vás můžeme do našich vozidel předem připravit.

Pro větší skupiny zajišťujeme dopravu naším novým 13 místným minibusem a 27 místným autobusem. Autobus je klimatizovaný a zavazadlový prostor je dostatečný i pro vaše rozměrnější zavazadla. 
Cena za tuto dopravu bude kalkulována individuálně.

Kontakt:

www.shuttlelobo.com
lobo@ckrumlov.cz
Telefon: 420 380 713 153
Mobil: 420 777 63 73 74
Adresa: Latrán 73, Český Krumlov 381 01

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování v Českém Krumlově

Prohledat web: